products

Montajlı Palet Rafı Arka Koruma, Kare Boru Çerçeveli Tel Örgü Panelleri

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Brynick
Sertifika: Meets or exceeds OSHA and ANSI specifications
Model numarası: BN8050101
Min sipariş miktarı: 1 adet
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Sarılmış Sargılı Paletlenmiş Shrink
Teslim süresi: 5-30 gün sipariş miktarına bağlıdır
Ödeme koşulları: L / C, D / A, Western Union, T / T, MoneyGram, D / P
Yetenek temini: aylık 5000 adet
Detay Bilgi
bileşen: Mesh Panel Kullanıma: Parantez, U Profil ve Donanım
Çerçeve: kare boru Genişlik: 2250mm
Yükseklik: 1500mm Derleme: Monte

Ürün Açıklaması

Predrilled Delikler 2250mm Genişliğinde ve 1500mm Yüksekliğinde Tam Kaynaklı Mesh Panel

Açıklama

Brynick'in anti-çökme palet rafı destek sistemi piyasadaki en güçlüsüdür ve palet raflarından düşen veya yanlış yere düşen malların neden olduğu kazalara karşı dayanıklı bir bariyerdir. İnsanları tehlikelere karşı korumak için ürün ve hizmetlerin güvenliğini doğrulayan çok sıkı gerekliliklere sahip olan OSHA ve ANSI spesifikasyonlarını karşılar veya aşar. Çökmeyi önleyici palet rafı desteği, otomatik depolardaki personeli korumak ve yetkisiz erişim için yüksek depolama alanlarındaki vinç yürüyüş yollarını güvenceye almak için kullanılır. Sistem, 2 inç x 2 inç örgü veya 50 mm x 50 mm ağa kaynaklanmış tamamen kaynaklanmış örgü 11 gauge veya 3 mm telden ve 19 cm x 19 cm x 1 mm'lik çelik boru çerçevelerine kaynaklanmış olup, bu da çarpmaları emer. Paneller, farklı seviyelerde korumaya sahip sekiz boyutta mevcuttur. Palet raf destek panelleri, palet raflarının çoğuna sığacak şekilde 3 mm kalınlığında 11 gauge ekstra güçlü stand-off braketlerimizi kullanarak kolayca monte edilebilir, boyut 50 mm, 100 mm, 150 mm, 200 mm, 250 mm, 300 mm arasında değişir. Montajı kolay, önceden delinmiş ağ panelleri M8 x 60mm ile basitçe bir araya getirilir ve bir dizi üniversal ayırma braketi kullanılarak dikmelere sabitlenir. Hem yatay hem de dikey olarak en uygun montaj panellerini elde etmek için, boyutlara kesilebilir ve maruz kalan kabloları kapatmak için bir U profili ile tamamlanabilir. RG'nin anti-çökme sisteminin rafın üzerine monte edilmesi gerekmesi halinde, farklı boydaki uzatma ağ panelleri ek yükseklik oluşturmak için vidalanabilir.

Mesh Panelleri

Kafes paneli, anti-çöktürme palet rafı destek sisteminin temelidir. Paneller kaynaklı bir çerçeve ve ağ ile çok dayanıklı bir yapıya sahiptir. Stokunuzda farklı türde mallara uyacak sekiz farklı örgü boyutu vardır. Brynick anti-çökme sistemi birçok boyutta palet rafı ile birleştirilebilir. 1100 veya 2200 mm yüksekliğinde, 700 ila 1500 mm genişliğindeki paneller arasından seçim yapın. Standart gri renk nötrdür ve ağ gözünden görmeyi kolaylaştırır, ayrıca örgü paneller seçiminize göre renklendirilebilir veya galvanizlenebilir.

Uygulama

Ürünlerin düşmesini önlemek için palet rafının arkasına veya yanına fiziksel bir engel oluşturmak için.

Depo Rafını İyileştirin

Çöktürme önleyici palet raf destek sistemini depolama sisteminize kolayca uyarlayabilirsiniz. Mesh panel, palet raflarının çoğuna uyan braketlerle monte edilir. Sabitleme ve bağlantı elemanları dahil olmak üzere aksesuarlar sistemi tamamlar. Aksesuar yelpazesi, standart ölçümlerin U profilinin 19 inçlik 7/8 inç x 7/8 inç ölçülerinde tamamen kesilmediği yerlerde panellerin ayarlanması için kesilmiş kısımları da içerir. site montajı çok daha kolay.

Özellikler

Tam kaynaklı tel örgü 2 inç x 2 inç

Örgü ile tam 19 dişli kare tüp çerçeve

Palet raflarının çoğuna uyan ekstra güçlü 11 kalibre dikme braketi

Keskinliğinden kaçınmak için 19 ölçü U profili ağın kaba ucuna uyacak şekilde kesilmiştir

M8 x 60 naylon kilit cıvatası ve somunu uzatmak için paneli bağlarsınız.

Şartname

Bileşenler Mesh Panel
Ile kullanmak için Parantez, U profili ve donanım
çerçeve Kare boru
Genişlik 2250mm
Yükseklik 1500mm
montaj Birleştirilmiş
Marka Brynick
Standartlar OSHA ve ANSI'yi karşılar veya aşar
Bitiş Elektrostatik toz boyalı
Renk Gri
Dahil etmek 1 panel ve 2 güvenlik somunu
İnşaat 11Gauge Çelik Tel
bağlamak Tarafından Predrilled Delikler
Malzeme Kaynaklı Çelik Hasır
Ağırlık 27 Lbs

İletişim bilgileri
admin

Naber : 8613906610707