products

U Şekli Profil Dayanıklı İnşaat ile Toz Boyalı Palet Raf Arka Koruma

Temel bilgi
Menşe yeri: Ningbo, Çin
Marka adı: Brynick
Sertifika: Meets or exceeds OSHA and ANSI specifications
Model numarası: BN8050401
Min sipariş miktarı: 1 adet
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Etiket dışında sarılmış shrink paketlenmiş 500 parça
Teslim süresi: 5-30 gün sipariş miktarına bağlıdır
Ödeme koşulları: L / C, D / A, Western Union, T / T, MoneyGram, D / P
Yetenek temini: aylık 5000 adet
Detay Bilgi
Bileşenleri: U Profil Kullanıma: Mesh Panel ve donanım
Boyutu: 21,5 x 21,5 mm Uzunluk: 2250mm
Bitiş: Toz boyalı Malzeme: 2.5 lbs

Ürün Açıklaması

Hasır Panelin Kaba Keskin Kesim Kenarını Koruyan U Şekil Profili 2250mm Uzun

Özellikler

1, palet raflar çoğunluğu sığacak ekstra güçlü 11 göstergesi stand-off braketi

Keskinliğinden kaçınmak için 2, 19 gauge U profil ağın kaba ucuna uyacak şekilde kesilmiştir.

3, M8 x 60 naylon kilit cıvata ve somun genişletilmiş boyutu için panel bağlayın gereksinimi karşılamak

4, Tam kaynaklı tel örgü 2 inç x 2 inç

Tam örgü ile 5, 19 gauge kare tüp çerçeve kaynaklı

Açıklama

Palet raf destek panelleri, palet raflarının çoğuna uyan 3 mm kalınlığında bu 11 gauge ekstra güçlü stand-off braketleri kullanarak montajı kolaydır, boyutu 50 mm, 100 mm, 150 mm, 200 mm, 250 mm, 300 mm arasında değişir. destek sistemi piyasadaki en güçlü sistemdir ve palet raflarından düşen veya yanlış yere düşen malların neden olduğu kazalara karşı dayanıklı bir bariyerdir. İnsanları tehlikelere karşı korumak için ürün ve hizmetlerin güvenliğini doğrulayan çok sıkı gerekliliklere sahip olan OSHA ve ANSI spesifikasyonlarını karşılar veya aşar. Çökmeyi önleyici palet rafı desteği, otomatik depolardaki personeli korumak ve yetkisiz erişim için yüksek depolama alanlarındaki vinç yürüyüş yollarını güvenceye almak için kullanılır. Sistem, 2 inç x 2 inç örgü veya 50 mm x 50 mm ağa kaynaklanmış tamamen kaynaklanmış örgü 11 gauge veya 3 mm telden ve 19 cm x 19 cm x 1 mm'lik çelik boru çerçevelerine kaynaklanmış olup, bu da çarpmaları emer. Paneller, farklı seviyelerde korumaya sahip sekiz boyutta mevcuttur. Montajı kolay, önceden delinmiş ağ panelleri M8 x 60mm ile basitçe bir araya getirilir ve bir dizi üniversal ayırma braketi kullanılarak dikmelere sabitlenir. Hem yatay hem de dikey olarak en uygun montaj panellerini elde etmek için, boyutlara kesilebilir ve maruz kalan kabloları kapatmak için bir U profili ile tamamlanabilir. RG'nin anti-çökme sisteminin rafın üzerine monte edilmesi gerekmesi halinde, farklı boydaki uzatma ağ panelleri ek yükseklik oluşturmak için vidalanabilir.

Mesh Panelleri

Kafes paneli, anti-çöktürme palet rafı destek sisteminin temelidir. Paneller kaynaklı bir çerçeve ve ağ ile çok dayanıklı bir yapıya sahiptir. Stokunuzda farklı türde mallara uyacak sekiz farklı örgü boyutu vardır. Brynick anti-çökme sistemi birçok boyutta palet rafı ile birleştirilebilir. 1100 veya 2200 mm yüksekliğinde, 700 ila 1500 mm genişliğindeki paneller arasından seçim yapın. Standart gri renk nötrdür ve ağ gözünden görmeyi kolaylaştırır, ayrıca örgü paneller seçiminize göre renklendirilebilir veya galvanizlenebilir.

Uygulama

1, Depo Rafını İyileştirin

Çöktürme önleyici palet raf destek sistemini depolama sisteminize kolayca uyarlayabilirsiniz. Mesh panel, palet raflarının çoğuna uyan braketlerle monte edilir. Sabitleme ve bağlantı elemanları dahil olmak üzere aksesuarlar sistemi tamamlar. Aksesuar yelpazesi, standart ölçümlerin U profilinin 19 inçlik 7/8 inç x 7/8 inç ölçülerinde tamamen kesilmediği yerlerde panellerin ayarlanması için kesilmiş kısımları da içerir. site montajı çok daha kolay.

2, ürünlerin düşmesini önlemek için palet rafının arkasına veya yanına fiziksel bir engel oluşturmak için.

Şartname

Bileşenler U Profil
Ile kullanmak için Mesh Panel, Braket ve donanım
Malzeme 19 Ölçer, 1 mm
Boyut 7/8 inç x 7/8 inç
uzunluk 2250mm
montaj Birleştirilmiş
Marka Brynick
Standartlar OSHA ve ANSI'yi karşılar veya aşar
Bitiş Elektrostatik toz boyalı
Renk Gri
İnşaat Bükülmüş Sac
Ağırlık 2.5 Lbs

İletişim bilgileri
admin

Naber : 8613906610707