products

Süper Geniş Katlanabilir Tel Konteyner Depolama Kafesi 60 ”X44” X40 ”3000 Pound Kapasite

Temel bilgi
Menşe yeri: Ningbo, Çin
Marka adı: Brynick
Sertifika: Meets or exceeds ANSI specifications
Model numarası: BN6150108
Min sipariş miktarı: 1 adet
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Ağır hizmet şeritli palet ambalajı başına 12 adet
Teslim süresi: 5-25 gün sipariş miktarına bağlıdır
Ödeme koşulları: D / A, Western Union, T / T, D / P, MoneyGram, L / C
Yetenek temini: 30 günde 5000 adet
Detay Bilgi
ağ: 2 "x 2" Kapasite: 3000 Lbs
Derleme: Monte Malzeme: çelik hasır
Bitiş: Çinko kaplama Renk: Gümüş

Ürün Açıklaması

Süper Geniş Ekstra Ağır Hizmet Katlanabilir Tel Konteyner 60 ”Uzun x 44” genişlik x 40 ”Yüksek Kapasiteli 3000 Pound

Açıklama

Bu katlanabilir tel konteynerler, sepetler çöktüklerinde 10 yüksek, tam yüklendiğinde ise 4 yükseklikte istiflenebilir ve bu da depoda değerli yer tasarrufu sağlayacaktır. Biz 8 standart boyutları var, ama biz müşterilerimizin özelliklerini karşılamak için özel sepet üretim yetenekleri var. Opsiyonel aksesuarlar arasında, etiket plakatları, teker kitleri, kolay saklama için dikey ve yatay bölücü, güvenlik için menteşeli kapak ve asma kilit, ağır hizmet ayakları, palet rayları bulunur. Güvenlik için Menteşeli Kapak ve Asma Kilit ekleyin. Caster Kit ekleyerek kabınızı hareket ettirin.

Uygulama

Robot kaynaklı endüstriyel tel konteynerlerimiz depo depolarında ihtiyaç duyulan mukavemet ve dayanıklılığı sağlar.

Kablo konteynerleri, zemin alanını ve çalışma alanı güvenliğini artırmak için eşyaları yığar, katlar ve depolar.

Depolama ve tedarik alanınızdan en iyi şekilde yararlanmak için ekonomik ve etkili bir yol sunarken aynı zamanda organizasyon ve iş akışından tesis güvenliği ve temizliğine kadar her şeyi iyileştirin.

Özellikler

Envantere İyileştirilmiş Erişim: Konteynerin yan tarafına yerleştirilen yarı açılan kapılar, ek kaldırma ve yeniden düzenleme yapılmadan envantere doğrudan erişime olanak tanır. Kapılar, kasanın istenmeyen açılmaları nedeniyle güvenlik tehlikelerini ve ürün kırılma nedenlerini ortadan kaldırmak için yerine kilitlenir.

Kolay ve ekonomik depolama ve nakliye için katlanır

4 yollu forklift erişimi

Bizim hasır konteynerler süper güçlü, katlanabilir ve istiflenebilir;

Depolama Çok yönlülüğü: Uzun parçaları ağır ve uzun takımları barındırmak için küçük parçaların ünitelere depolanması için sıkı bir "x" örgü sunan modellerden, hemen hemen her uygulama için toplu depolama kapları taşıyoruz.

Yarar

Görünür : İçeride ne olduğunu ve tam olarak kaç parçanın kaldığını ya da örgü tasarımıyla doldurmanın ne kadar daha fazla gerekli olduğunu kolayca bulun. Süreçlerinizin gecikme ve hıçkırık olmadan akmasına yardımcı olabilir. Her konteynırda ayrıca, konteynerler istiflendiğinde içerideki şeylere kolay erişim sağlayan benzersiz açılan kapılar da bulunur.

Portatif : Her bir kablo kabini, forkliftinizi ve palet kamyonunuzu kullanarak veya tam yük ile tesisinizin etrafında kolayca dolaşmak için isteğe bağlı ağır hizmet tekerleği kullanarak kolaylıkla hareket ettirilebilir.

İstiflenebilir : İstiflenebilir katlanabilir tel konteynerler, ne saklayabileceğinizi en üst düzeye çıkarabileceğiniz, zaman içinde daha fazla karla eşitleyebileceğiniz alanı hesaplamanıza yardımcı olur. En çok katlanabilen tel sepetler, arıza oluştuğunda 10 üniteye ve kurulum sırasında 3 veya 4 üniteye kadar istiflenebilir.

Alan etkili: Katlanabilir fonksiyon, bu kapların kolayca saklanabilmesi için kompakt boyutta küçültülmesini veya tekrar kullanılmadıkça kullanılmadığında hareket ettirilmesini sağlar.

Dayanıklı: Zaman içinde yıpranan veya nem ve zararlı elementlere karşı hassas olan karton kutular ve diğer saklama kaplarından farklı olarak, robotik olarak, toz boya kaplamalı veya ekstra dayanıklılık için galvaniz kaplı endüstriyel dereceli telden kaynaklı olarak işaretleyin.

Şartname

Açıklama konteyner
TİP Zor görev
Dış Uzunluk 60 inç
Dış Genişlik 44 inç
Dış Yükseklik 40 inç
Iç uzunluk 58 inç
Iç genişliği 42 inç
İç Yükseklik 35 inç
Tel 3 ölçü
Malzeme Çelik tel örgü
Tel örgü 2 "x 2"
Kapasite 3000 lbs
montaj Birleştirilmiş
Marka Brynick
Kapı Bi yandan
İstif 4
Çatal giriş 4 Yönlü Giriş
Yer Kullanımı Depo kapalı
Renk Gümüş
Bitiş Elektrostatik toz boyalı
Ağırlık 280 lbs

İletişim bilgileri
admin

Naber : 8613906610707