aboutus

Ningbo Brynick Enterprises Limited

Ningbo Brynick Enterprises Limited Ningbo Brynick Enterprises Limited Ningbo Brynick Enterprises Limited Ningbo Brynick Enterprises Limited
1 2 3 4
İş türü: Üretici
İhracatçı
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Batı Avrupa
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar: Brynick
No. Çalışanları: 400~420
Yıllık satış: 25million-30million
Yıl kurulan: 2006
İhracat p.c: 90% - 100%
Hakkımızda
-01-
Giriş

2006 yılında kurulan Ningbo Brynick Enterprises Limited, depo ekipmanlarının üretim ve satışını entegre eden yenilikçi bir şirkettir. Bir düzine yıl süren pazar tecrübesi ve profesyonel gelişimden sonra, artık farklı depolama ve güvenlik ekipmanlarını imal etmek ve ihraç etmek konusunda uzmanlaşmış modern bir fabrikayız. Endüstriyel ürünlerde dünya çapında bir tedarikçi olmayı hedefliyoruz ve dünyanın dört bir yanındaki büyük fabrikalar ve endüstriyel firmalar ile güçlü iş ilişkileri kurduk ve bu sayede hem yurt içinde hem de yurt dışında önemli bir üne sahip olduk.

Ürünlerimiz, süpermarketler, depolar, fabrikalar, enerji santralleri, araştırma laboratuvarları, perakende satış mağazaları ve ofisler de dahil olmak üzere birçok firmada yararlı olan birçok endüstriyel ekipmanı içermektedir. Odaklandığımız ilk kategori depolama içindir. İster ağır ekipmanların depolanması için sağlam raflar / raflar arayan büyük bir sanayi firması olun, ister Erlenmeyer şişeleri taşımak için bir servis arabasına ihtiyaç duyan bir biyokimya laboratuvarı olun, Brynick sunduğumuz ürün seçimi ve kişiselleştirme çeşitliliği ile ihtiyacınızı karşılayacaktır. . İkinci ana kategori güvenlik ve / veya güvenlik içindir. Katlanabilir tel konteyner gibi ürünler hassas ürünleri güvenli bir şekilde taşırken, örgü güvenlik bölümü fabrika ürünlerinin güvenli bir şekilde saklanmasını, korunmasını ve görünmesini sağlarken, silindir depolama dolapları yanıcı maddeleri veya tehlikeli kimyasalları güvenli bir şekilde saklar. Ana kategorilerin yanı sıra, www.brynick.com adresinde bulunan ilgili güvenlik ve depolama aksesuarlarına sahibiz.

Biz farklı özellikleri mevcut 50'den fazla ürün ve seçim için 100 + özelleştirilebilir aksesuarları var. 12 yıllık endüstri tecrübesi ile ürünlerimiz, alan verimli ve montajı kolay olacak şekilde paketlenmiştir. Müşterilerin özelliklerine ve gereksinimlerine bağlı olarak farklı malzeme ve ebatta parça üretebiliriz. Montaj ve ürün detayları için talimatların çoğunu http://brynick.com/download/cat1.pdf adresinde bulabilirsiniz.

-02-
Geçmiş

2006 yılının şubat ayında Brynick ilk kez Qihua Zhang ve Yijuan Mao tarafından sadece 2 çalışanı ile Çin'in Ningbo kentinde yaratıldı.

Nisan 2006'da, Brynick Tayvan'da müşteri ile ilk iş yapmaya başladı, süpermarketlerdeki depolama / raflara odaklandı

Mayıs 2008'de Brynick, dünya çapında süpermarket ve mağazalara yönelik 50'den fazla farklı ürüne kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip oldu. Ayrıca, farklı bölgelere (Amerikan tarzı, Avrupa tarzı, Avusturalya stili vb.) Yönelik ağır raflar ve ekran rafları ve alışveriş arabaları da üretildi. tüm boyutlarda ve şekillerde mevcuttur.

Ağustos 2008'de, Brynick, hem üretim montaj hattında hem de nakliye öncesinde yüksek kaliteli ürün temin etmek için 2 mühendis belirleyen bir kalite kontrol departmanı kurdu.

Eylül 2008'de, müşteri hizmetleri departmanı oluşturulmakta, firma personeli ve münferit müşterileri ile ürün montajında ​​sorun gidermek ve geri bildirim sağlamak için yetkili personel bulunmaktadır.

Ekim 2008'de Brynick ilk önce Avustralya'ya ihracat yapmaya başladı.

Haziran 2009'da Brynick, Grainger Endüstriyel Tedarik ile bir ortaklık kurdu ve süpermarketler için büyük miktarlarda raf temin etmek üzere bir sözleşme imzaladı (?)

Temmuz 2010'da Brynick ofisinde toplam 12 çalışanı var, 5 Ar-Ge mühendisleri güvenlik / depolama endüstrisi için yeni nesil ürün geliştirmeye çalışıyor.

Haziran 2011'de Brynick ofisi, 20+ işçiye açık ofis alanıyla birlikte, yüksek teknolojili Ningbo bölgesine taşındı.

Aralık 2013'te Brynick'in fabrikası, 400'den fazla işçi ile 20.000 m 2 üretim alanı içeriyordu.

Ocak 2014'te, Brynick, dokuma tel örgü güvenlik bölümleri, çelik katlanır kapı vb. Dahil olmak üzere 20 daha fazla ürün ile güvenlik sektörüne genişledi.

2018 yılının ağustos ayında Brynick, Güz 2018'de Kuzey Amerika müşterileri için nakliyeyi kolaylaştıran yeni bir depo açtı.

-03-
Hizmet

Firmamız özel ihtiyaçları ile hem yurt içi hem de yurt dışı pazarlara hizmet vermeye odaklanmaktadır. Geçmişte, Brynick ürünleri Asya, Avrupa, Amerika, Okyanusya ve Afrika'da birçok ülkeye ihraç edildi. Önceki müşterilerimiz yüksek kaliteli ürünler ve mükemmel müşteri hizmetleri ile memnun kalmışlardır. Grainger Endüstriyel Tedarik gibi şirketler ile ortaklık kurduk ve birlikte çalıştığımız herkesle iyi bir üne sahibiz. Ancak Brynick her zaman daha iyi ve daha yenilikçi olmaya gayret etti. Kuzey Amerika'daki müşteriler için nakliyeyi kolaylaştırmak amacıyla Güz 2018'de bir depo açmayı planlıyoruz.

Brynick'in misyonu her zaman daha yüksek ve daha iyiye ulaşmak için uğraşmak ve endüstriyel ürünler tedarikinde lider olmaktır. Desteğiniz olmadan, bu hedefe ulaşamayız. Güveniniz ve yüksek kaliteli hizmetimizle uzun vadeli ilişkiler ve iş ortakları kurabileceğimize inanıyorum. Hoş geldiniz ve ilginiz için teşekkür ederim!

-04-
Ekibimiz

Çevrimiçi kataloğumuzda listelenen tüm özelliklere uygulanan OEM hizmeti sunuyoruz. Listelenen farklı malzemeler, kalınlık, modeller, aksesuarlar, kapasiteler vb. Brynick tarafından üretilen ortak ürünlerdir. Ürünlerimizde farklı bir boyutla ilgileniyorsanız, lütfen istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin ve tasarımınızı bize anlatın. Model sayılarını genişletmek ve koleksiyonumuza eklemek için bakacağız.

Ayrıca depolama ve güvenlik ekipmanlarında çoğu endüstriyel ürün için geçerli ODM hizmeti sunuyoruz. Servis, müşterilerimizin ürün hakkında bize ulaşabilecekleri, bize örnek veya tasarım modelleri sunan OEM servisimize benzer. Bunu yeni bir tasarım olarak uygulamaya ve Ar-Ge ekibimizle geliştirmeye çalışacağız.

Teknik Destek

Ürünlerimizin parçalarının montajı için talimatların çoğu ve her bölüm için açıklamaları web sitemizdeki ürün kataloğu ile birlikte bulunabilir. Başka sorularınız varsa, lütfen teknik servis departmanımızla iletişime geçmekten çekinmeyin ve endüstriyel uygulama talimatları konusunda açıklık getirin.

Satış sonrası servis

Müşterilerimize yardımcı olmaya adanmış satış sonrası departmanımız var. Müşteri hizmetleri departmanı, müşterilere ve alıcılara ulaşan ve ürünlerimiz hakkında görüşlerini soran işçilere sahiptir. Daha sonra müşterilerimizin geri bildirimlerini yansıtır ve tasarımlarımızı sürekli yeniliklerle geliştirmeye çalışırız.

Ulaştırma / Nakliye

Geçmişte, DHL, FedEx, UPS gibi birçok farklı nakliye hizmetini kullandık. Ulaşım süresini ve verimliliğini kolaylaştırmak için Amazon taşımacılığını kullanmak için sabırsızlanıyoruz.

IV. Bizim takım

(1). 7 mühendis ile kendi Ar-Ge ekibimize sahibiz, pazar araştırmaya ve her bir küresel pazarda farklı ihtiyaçları araştırmaya odaklanıyoruz ve yeni nesil ürünler üzerinde projeler başlatmak için mevcut tasarımları birleştiriyoruz. Bu ekip mevcut ürünlerimizdeki uygulanabilir güncellemeleri ayırt etmek için müşteri hizmetleri ekibiyle yakın bir şekilde çalışır.

(2). Ar-Ge ekibi tarafından sunulan fikirler ürün tasarım departmanımıza gider. Bu departman Ar-Ge ekibi ile iletişimi her zaman sürdürmekte ve fikirleri CAD prototiplerine ve gerçek parçalara dönüştürmektedir. Yeni prototip daha sonra test edilir ve verimlilik / yük ölçümleri piyasadaki benzer ürünlerle karşılaştırılır. Bu departman da memnuniyetle ODM ve OEM hizmeti vermektedir.

(3). Üretim hattımız, farklı ürünler için montaj hatlarına ayrılan 400+ işçi ile 20.000 m 2 fabrika alanından oluşmaktadır. Her bir üretim adımı için talimatlar, her iş istasyonunda dikkatle düzenlenir.

(4). Üretim yönetimi ekibi / kaliteli servis ekibi son 10 yılda 2 mühendisten 10 yöneticiye ulaştı. Üretim sırasında, ürün şartlarının yerine getirildiğinden ve boyutların beklenen boyutlara uyacak şekilde tasarlandığından emin olmak için ürün farklı aşamalarda test edilmektedir. Üretildikten sonra ürünler, maksimum güvenlik sağlamak için tekrar test edilmekte ve müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için olası güvenlik tehlikeleri incelenmektedir.

(5). Müşteri hizmetleri ekibi, müşterilerin sorularını ve endişelerini giderir ve onlara teknik zorluklar ve uygulama talimatları ile yardımcı olur. Brynick, şirketlerin ürünlerimizin ortak parçalarıdır; Ancak, yüksek talep mevsimlerinde arz düşük kalabilmektedir. Lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! Brynick, 2 iş günü içerisinde e-posta yanıt politikasına sahip, e-posta ve sosyal medya aracılığıyla müşterilerimize de ulaşacaktır.

(6). Tüm müşteriler için özelleştirilebilir ürünler sunuyoruz. Kataloğumuzda listelenen özelliklerden birini seçebilir veya bize istediğiniz belirli boyutların veya malzemelerin bir taslağını gönderebilirsiniz. Bize gönderdiğiniz örneklere göre tasarlayıp geliştireceğiz ve sizi memnun bırakacağız.

-05-
Contact Us

Henry Zhang

Tel: + 86-574-87324016

Faks: + 86-574-87324400

e posta: zhangqh@brynick.com

Whatsapp: +8613906610707

Skype: Zhang0909

İletişim bilgileri