aboutus
Üretim hattı

Üretim hattımız, farklı ürünler için montaj hatlarına ayrılan 400+ işçi ile 20.000 m 2 fabrika alanından oluşmaktadır. Her bir üretim adımı için talimatlar, her iş istasyonunda dikkatle düzenlenir.

Üretim yönetimi ekibi / kaliteli servis ekibi son 10 yılda 2 mühendisten 10 yöneticiye ulaştı. Üretim sırasında, ürün şartlarının yerine getirildiğinden ve boyutların beklenen boyutlara uyacak şekilde tasarlandığından emin olmak için ürün farklı aşamalarda test edilmektedir. Üretildikten sonra ürünler, maksimum güvenlik sağlamak için tekrar test edilmekte ve müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için olası güvenlik tehlikeleri incelenmektedir.

Müşteri hizmetleri ekibi, müşterilerin sorularını ve endişelerini giderir ve onlara teknik zorluklar ve uygulama talimatları ile yardımcı olur. Brynick, şirketlerin ürünlerimizin ortak parçalarıdır; Ancak, yüksek talep mevsimlerinde arz düşük kalabilmektedir. Lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! Brynick, 2 iş günü içerisinde e-posta yanıt politikasına sahip, e-posta ve sosyal medya aracılığıyla müşterilerimize de ulaşacaktır.

Tüm müşteriler için özelleştirilebilir ürünler sunuyoruz. Kataloğumuzda listelenen özelliklerden birini seçebilir veya bize istediğiniz belirli boyutların veya malzemelerin bir taslağını gönderebilirsiniz. Bize gönderdiğiniz örneklere göre tasarlayıp geliştireceğiz ve sizi memnun bırakacağız.

Ningbo Brynick Enterprises Limited Ningbo Brynick Enterprises Limited Ningbo Brynick Enterprises Limited Ningbo Brynick Enterprises Limited Ningbo Brynick Enterprises Limited
Punching Shop Delme makinesi Kesme makinesi Riveting machine otomatik kaynak
OEM / ODM

Çevrimiçi kataloğumuzda listelenen tüm özelliklere uygulanan OEM hizmeti sunuyoruz. Listelenen farklı malzemeler, kalınlık, modeller, aksesuarlar, kapasiteler vb. Brynick tarafından üretilen ortak ürünlerdir. Ürünlerimizde farklı bir boyutla ilgileniyorsanız, lütfen istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin ve tasarımınızı bize anlatın. Model sayılarını genişletmek ve koleksiyonumuza eklemek için bakacağız.

Ayrıca depolama ve güvenlik ekipmanlarında çoğu endüstriyel ürün için geçerli ODM hizmeti sunuyoruz. Servis, müşterilerimizin ürün hakkında bize ulaşabilecekleri, bize örnek veya tasarım modelleri sunan OEM servisimize benzer. Bunu yeni bir tasarım olarak uygulamaya ve Ar-Ge ekibimizle geliştirmeye çalışacağız.

Ar-Ge

Bizim takım

(1). 7 mühendis ile kendi Ar-Ge ekibimize sahibiz, pazar araştırmaya ve her bir küresel pazarda farklı ihtiyaçları araştırmaya odaklanıyoruz ve yeni nesil ürünler üzerinde projeler başlatmak için mevcut tasarımları birleştiriyoruz. Bu ekip mevcut ürünlerimizdeki uygulanabilir güncellemeleri ayırt etmek için müşteri hizmetleri ekibiyle yakın bir şekilde çalışır.

(2). Ar-Ge ekibi tarafından sunulan fikirler ürün tasarım departmanımıza gider. Bu departman Ar-Ge ekibi ile iletişimi her zaman sürdürmekte ve fikirleri CAD prototiplerine ve gerçek parçalara dönüştürmektedir. Yeni prototip daha sonra test edilir ve verimlilik / yük ölçümleri piyasadaki benzer ürünlerle karşılaştırılır. Bu departman da memnuniyetle ODM ve OEM hizmeti vermektedir.

Ningbo Brynick Enterprises Limited
İletişim bilgileri