products

Opsiyonel Çelik Geri Kaynaklı Hasır Paneller, Güvenlik Mesh Panelleri Antikorozif

Temel bilgi
Menşe yeri: Ningbo, Çin
Marka adı: Brynick
Sertifika: Meets or exceeds OSHA and ANSI
Model numarası: BN8030201
Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Düz palet raf şekli üzerinde stripper ve forkliftable ayak ile paketlenmiştir.
Teslim süresi: 5-25 gün sipariş miktarına bağlıdır
Ödeme koşulları: D / P, Western Union, T / T, D / A, MoneyGram, L / C
Yetenek temini: 30 günde 3000 setleri
Detay Bilgi
Aksesuar: Optiona Arka Hasır Paneli La kullan: Paleet Rafları
Toplam uzunluk: 8 feet Toplam yükseklik: 4 feet
Malzeme: Kaynaklı tel tel: 8 Ölçer

Ürün Açıklaması

İsteğe bağlı çelik tel örgü paneli 96 inç uzun ve 48 inç yüksek

Bileşen

Seçenekler Geri Mesh Panel

Palet Raf Güvenliği Muhafaza panelleri 1 "x 3" x 8 gauge kaynaklı tel örgüden yapılmıştır. Paneller ya 4 'boyunda 8' ya da 10 'ya da 12' uzunluğundadır. Paneller kendinden kılavuzlu vida ile doğrudan rafa monte edilebilir.

Yan paneller

Palet Raf Güvenliği Muhafaza panelleri 1 "x 3" x 8 gauge kaynaklı tel örgüden yapılmıştır. Paneller ya 3 'ya da 3.5' ya da 4'-0 "derinliği 10 'boyundadır. Paneller kendinden kılavuzlu vida ile doğrudan rafa monte edilebilir.

Kapılar

Palet Raf güvenliği Muhafaza kapıları, Brynick tel bölme sürgülü kapı ile aynı malzemeden yapılmıştır. Kapılar, bir galvanizli çelik kutu paletinde ve bir çelik kanal alt kılavuzunda bulunan iki adet dört tekerlekli makaralı rulman / askıya sahiptir.

Açıklama

Brynick Palet Güvenlik Rafı Muhafazaları, ayrı bir odaya, 2 yan panele, 2 çift bölmeli kapıya, troleye, kapı rayına ve alt kapı kılavuzlarına görülebilir ve havalandırılabilir, erişilebilirlik sınırlama olmaksızın raf ünitelerinizi sabitlemek için özel çözüm. Sürgülü kapılar en popüler tipte palet rafı muhafaza kapısı olabilir. Sürgülü kapılar asgari koridor alanı kullanır ve daha küçük koridor açıklığı olan alanlar için idealdir. Sistem, ağır hizmet tipi galvanizli arabalara sahip bir galvanizli çelik üst ray üzerine monte edilmiştir. Raf muhafazalarımız ciddi endüstriyel uygulamalar için güçlü üretilmiştir. Tamamen askıya alınmış tasarım, forklift, palet krikosu ve diğer fabrika içi araçları kullanırken kolay erişim sağlar. Sürgülü kapılar, yapısal kanal çeliğinde çerçevelenir ve her iki tarafta da daha iyi sertlik için boru ile güçlendirilir. Palet raflı muhafaza kitlerimiz, raf ve toplama alanlarında envanteri korumak için idealdir. Trafiği kontrol etmek ve hassas sokak yolları boyunca dolaşımı sınırlamak için bunları kullanın. Standart aksesuarlar asma kilit hasps içerir. Arka paneller isteğe bağlıdır. Tüm kapılar, maksimum dayanıklılık için gri toz kaplı bir kaplamayla toz kaplanmıştır. Mevcut bir palet rafının tüm yuvası güvenli bir depolama alanına dönüştürülebilir. Mevcut palet raflarını güvenli bir depolama kasasına dönüştürmek için, ön tarafta kapılar ve yanlarda güvenlik paneli gereklidir. Mevcut bir palet rafının tüm yuvası güvenli bir depolama alanına dönüştürülebilir.

Uygulama

Envanteri güvenli ve güvenli tutar

Mevcut tesis palet rafları, standart tel örgü paneller ile tamamen kapatılabilir ve kapılar, toplu depolama veya mevcut palet raflarında yüksek değerli envanter kalemlerinin güvenliğini ve kontrolünü sağlar.

Stokları Kontrol Et

Yüksek görünür ve havalandırmalı kaynaklı ağ yapısı, kapıları açmadan stoğu kolayca kontrol etmenizi sağlar. Kontrol erişimi ve yüksek değerli envanter öğelerinizin çalınmasını önlemeye yardımcı olun.

Özellikler

- 8 inç çelik, çerçeveye güvenli bir şekilde kaynaklanmış 1 ”x 3” ağa kaynaklanmıştır.
- Dikey çerçeveler 1/4 "cıvata delikleri ile 1 1/4" x 5/8 "soğuk haddelenmiş 'C' çelik kanallar olacak.
- 1 "x 1/2" soğuk haddelenmiş çelik kanallar için yatay çerçeveler.

- Yan panel ve arka panel kendinden kılavuzlu vida ile palet çerçevesine kolayca takılabilir
- Merkez takviye çubuğu, yerden 3'6 "tel örgü ile perçinlenmiş iki adet soğuk haddelenmiş çelik kanal" 1 "x 3/8" olacak,

- 11 Gauge Kat kapı kılavuzu, kapıyı yolda tutmak için tek ve çift U şekline sahiptir.
- Kapı kasaları 1 1/4 "x 1/2" soğuk haddelenmiş çelik kanal olacaktır.
- Sürgülü kapılar, bir galvanizli çelik kutu paletinde ve bir çelik kanal alt kılavuzunda bulunan iki adet dört tekerlekli makaralı rulman / askıya sahip olmalıdır.
- Kilitleme hasps asma kilit için düzenlenmiş, asma kilit dahil değildir

- Standart boyda 4 ', 5', 6 'genişliğinde, kiriş uzunluğunuza uygun genişlikte, standart panellerde 10' fit yüksekliğe kadar istenilen yüksekliğe sahip olup, tesisinize ürünleriniz için en uygun güvenliği ve mevcut palet raflarında depolanan envanteri sağlar.

- Toz boya kaplı endüstriyel gri olmak

Özellikler

Aksesuar öğesi İsteğe Bağlı Arka Mesh Panel
Ile kullanmak için Palet Rafları
Toplam uzunluk 8 feet
Toplam yükseklik 4 adım
Malzeme Kaynaklı Tel
Tel 8 Ölçer
Marka Brynick
Renk Endüstriyel Gri
Bitiş Elektrostatik toz boyalı
Standart OSHA ve ANSI'yi karşılar veya aşar
İçerir Kendinden Dokunarak Vidalar
Palet Rafı İnşaatı Gözyaşı

İletişim bilgileri
admin

Naber : 8613906610707