products

1 ½ X 1 ½ İnç Tel Örgü Izgaralı Toz Boya Tel Örgü Makinesi

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Brynick
Sertifika: Meets Or Exceeds OSHA And ANSI Specifications
Model numarası: BN8020402
Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: 4 kenar korumalı metal çerçeveye sarılmış shrink
Teslim süresi: 5-25 gün sipariş miktarına bağlıdır
Ödeme koşulları: D / P, Western Union, T / T, D / A, MoneyGram, L / C
Yetenek temini: 25 günde 500 takım
Detay Bilgi
Malzeme: kaynaklanmış çelik İnşaat: 8 Ölçü Çelik Tel örgü
Bitiş: Toz boyalı Renk: Geri
Parçaları: Hing ve kilit ile Ağırlık: 55 lbs

Ürün Açıklaması

1 ½ x 1 ½ x ¼ İnç Açılı Çerçeveli Menteşeli Kapıyı 1 ½ x 1 ½ İnç Tel Örgü Izgarası, 3 Ayak Genişliğinde ve 7 Ayak Yüksekliğinde Kaynaklı Menteşeli Kapı Korumalı

Açıklama

Yüksek koruyucu, Menteşeli Kapı, Panel Boyutu 3 fit genişliğinde x 7 fit Yüksekliğinde, 8x7x1x1 1x1 x 1 1/2 x 1/4 İnç Açısı ile Çerçeveli Kaynak Teli ile tüm üretim alanı hakkında iyi bir genel bakış sağlamak için tasarlandı, Piyano Menteşesinin Tam Uzunluğu, Yükseklik 7 Ft, Genişlik 36 İnç, Toz Boyalı Siyah Finish ile Açık, OSHA Ve ANSI Teknik Özelliklerini Karşılar, Kapı Boyutları 3 'W x 7' H, Paneller ve Mesajlarla Birlikte Kullanılır, Anahtarlı Kilidi İçerir kapılar, kasalar, paneller ve kilitlerle birlikte kullanılan, çerçeve ile monte edilmiş ve fabrikadan kilitli olarak teslim edilir ve sahada kolayca monte edilebilir. Tüm çelik, kaynaklı tel direk ve panel sistemi, pimler, braketler ve emniyet somunları ile yerinde tutulur. Daha kolay temizlik için 12 inç'e kadar süpürme sağlar ve yeniden yapılandırılabilir. Güvenlik soketi anahtarı dahildir. Menteşeli kapılar kilitlenir. Yüksek ve tutarlı bir ürün kalitesi sağlayan otomatik bir üretim süreci kullanarak yüksek kaliteli çelikten üretilmiştir. Üretim hattına iyi bir genel bakış sunun ve üretim işleminden parçacıklara ve sıvılara karşı koruma sağlayın. Paneller ve direkler istenilen ölçüleri oluşturmak için özelleştirilebilir. Mesajlar müşteri siparişine göre yapılabilir, paneller ise fabrikadan istenilen büyüklükte sipariş edilir.

teori

İşletim makineleri birçok şekilde yaralanmaya neden olabilir:

Makinenin hareketli parçaları veya çıkarılan materyaller ile insanlar çarpabilir ve yaralanabilir. Vücudun parçaları ayrıca makaralar, kayışlar ve kasnaklar arasında çekilebilir veya sıkışabilir

Keskin kenarlar kesilmelere ve yaralanmalara neden olabilir, sivri uçlu kısımlar ciltte bıçaklanmaya veya delinmeye neden olabilir ve pürüzlü yüzey parçaları sürtünme veya aşınmaya neden olabilir.

Her ikisi de birlikte hareket eden parçalar arasında veya makinenin, duvarın veya başka bir nesnenin sabit bir parçasına doğru hareket ettirilebilir ve birbirini geçecek iki parça kesme işlemine neden olabilir.

Makinenin parçaları, materyalleri ve emisyonları (buhar veya su gibi) yanıklara veya haşlanmaya neden olabilecek kadar sıcak veya soğuk olabilir ve elektrik elektrik çarpmasına ve yanıklara neden olabilir.

Makinelerin güvenilmez hale gelmesi ve arızaların gelişmesi veya makinelerin deneyimsizliği veya eğitimsizliği nedeniyle yanlış kullanılması nedeniyle yaralanmalar meydana gelebilir

Uygulama

Hareketli bir yüke sahip olan paketleme ekipmanını veya palet sargılarını ve yükün etrafındaki büzülecek sargılı bir kolu koruyun. Tel bölme makinesi koruyucusu, sargının etrafına yerleştirilebilir ve bir kaldırma aracıyla erişime son verilebilir.

Guard Makine içi korumalı In-Line paletleyici, robotun girmesini durduran menteşeli bir geçit ile çalışma alanının etrafında tel bölme kullanılabilir.

Üretim ortamlarını koruyun: Gelişmiş süreçlere sahip modern endüstri, güvenlik konusunda önemli talepler getirir. Özellikle, yetkili personel için kontrollü erişim için büyük bir ihtiyaç vardır. İhtiyaçlarınıza göre doğru boyutta kapı, kilit, direk ve panel seçerek, eksiksiz ve entegre bir makine koruma sistemi oluşturabilirsiniz. Risk analizinizin sonuçlarına dayanarak, sürdürebilmesi gereken etki düzeyine, makineye erişiminizin ne kadar hızlı yapılacağına ve bölgede ne tür bir görünüme ihtiyacınız olduğuna bağlı olarak bir sistem seçebilirsiniz. Sistem, tüm alan hakkında iyi bir genel bakış sağlamak için tasarlanmalıdır.

Otomatik depo: Makine Muhafızları, personeli otomatik depolarda korumak ve yetkisiz erişimlerden yüksek depolama alanlarındaki vinç yürüyüş yollarını güvenceye almak için kullanılır.

Dış ortamlar: Dış mekan veya nemli ortamlarda kullanılmak üzere tasarlanmış sıcak daldırma galvaniz paneller ve direkler. Bunlar korozyon korumasına sahiptir, bu da üretim süreçlerinden orta düzeyde nem veya hava kaynaklı kirlilik içeren yerler için uygun oldukları anlamına gelir.

Hijyenik tarama: Gıda ürünleri, kozmetik ve hijyen ürünleri veya ilaçlarla birlikte kullanılması amaçlanan makineler, enfeksiyon, hastalık veya kirlenme riski olmadığından emin olmak için yapılmalıdır.

Şartname

Bileşenler Kapı
Ile kullanmak için Mesajlar ve Paneller
madde Menteşeli Kapı
Yükseklik 7 feet
Genişlik 3 feet
montaj Birleştirilmiş
Marka Brynick
Standartlar OSHA ve ANSI'yi karşılar veya aşar
Bitiş Elektrostatik toz boyalı
Renk Siyah
Dahil etmek 1 panel ve 2 güvenlik somunu
İnşaat 8 Ölçü Çelik Tel
Malzeme Kaynaklanmış çelik
Ağırlık 55 Lbs

İletişim bilgileri
admin

Naber : 8613906610707