products

Standart Katlanabilir Tel Konteyner Endüstriyel Tel Kutuları 30 inç Geniş X 28 inç Yüksek

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Brynick
Sertifika: Meets or exceeds ANSI specifications
Model numarası: BN6150302
Min sipariş miktarı: 1 adet
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Ağır sarılmış ile palet ambalaj başına 120 sarılmış ve plastik sarılmış shrink
Teslim süresi: 5-25 gün sipariş miktarına bağlıdır
Ödeme koşulları: D / A, Western Union, T / T, D / P, MoneyGram, L / C
Yetenek temini: 30 günde 5000 adet
Detay Bilgi
Açıklama: Tel Konteyner Bölücü Türü: Tam yatay
Uzunluğu: 30 inç Yükseklik: 28 Lbs
ağ: 2 "x 2" Kullanım: kapalı

Ürün Açıklaması

Standart Katlanabilir Tel Konteyner için Tam Boy Yatay Bölücü 30 İnç Geniş x 28 inç Yüksek

Açıklama

Bu katlanabilir tel konteynerler, sepetler çöktüklerinde 10 yüksek, tam yüklendiğinde ise 4 yükseklikte istiflenebilir ve bu da depoda değerli yer tasarrufu sağlayacaktır. Biz 8 standart boyutları var, ama biz müşterilerimizin özelliklerini karşılamak için özel sepet üretim yetenekleri var. Opsiyonel aksesuarlar arasında, etiket plakatları, teker kitleri, kolay saklama için dikey ve yatay bölücü, güvenlik için menteşeli kapak ve asma kilit, ağır hizmet ayakları, palet rayları bulunmaktadır. Güvenlik için Menteşeli Kapak ve Asma Kilit ekleyin. Caster Kit ekleyerek kabınızı hareket ettirin.

Uygulama

Robot kaynaklı endüstriyel tel konteynerlerimiz depo depolarında ihtiyaç duyulan mukavemet ve dayanıklılığı sağlar.

Kablo konteynerleri, zemin alanını ve çalışma alanı güvenliğini artırmak için eşyaları yığar, katlar ve depolar.

Depolama ve tedarik alanınızdan en iyi şekilde yararlanmak için ekonomik ve etkili bir yol sunarken aynı zamanda organizasyon ve iş akışından tesis güvenliği ve temizliğine kadar her şeyi iyileştirin.

Özellikler

Envantere İyileştirilmiş Erişim: Konteynerin yan tarafına yerleştirilen yarı açılan kapılar, ek kaldırma ve yeniden düzenleme yapılmadan envantere doğrudan erişime olanak tanır. Kapılar, kasanın istenmeyen açılmaları nedeniyle güvenlik tehlikelerini ve ürün kırılma nedenlerini ortadan kaldırmak için yerine kilitlenir.

Kolay ve ekonomik depolama ve nakliye için katlanır

4 yollu forklift erişimi

Bizim hasır konteynerler süper güçlü, katlanabilir ve istiflenebilir;

Depolama Çok yönlülüğü: Uzun parçaları ağır ve uzun takımları barındırmak için küçük parçaların ünitelere depolanması için sıkı bir "x" örgü sunan modellerden, hemen hemen her uygulama için toplu depolama kapları taşıyoruz.

Yarar

Görünür : İçeride ne olduğunu ve tam olarak kaç parçanın kaldığını ya da örgü tasarımıyla doldurmanın ne kadar daha fazla gerekli olduğunu kolayca bulun. Süreçlerinizin gecikme ve hıçkırık olmadan akmasına yardımcı olabilir. Her konteynırda ayrıca, konteynerler istiflendiğinde içerideki şeylere kolay erişim sağlayan benzersiz açılan kapılar da bulunur.

Portatif : Her bir kablo kabini, forkliftinizi ve palet kamyonunuzu kullanarak veya tam yük ile tesisinizin etrafında kolayca dolaşmak için isteğe bağlı ağır hizmet tekerleği kullanarak kolaylıkla hareket ettirilebilir.

İstiflenebilir : İstiflenebilir katlanabilir tel konteynerler, ne saklayabileceğinizi en üst düzeye çıkarabileceğiniz, zaman içinde daha fazla karla eşitleyebileceğiniz alanı hesaplamanıza yardımcı olur. En çok katlanabilen tel sepetler, arıza oluştuğunda 10 üniteye ve kurulum sırasında 3 veya 4 üniteye kadar istiflenebilir.

Alan etkili: Katlanabilir fonksiyon, bu kapların kolayca saklanabilmesi için kompakt boyutta küçültülmesini veya tekrar kullanılmadıkça kullanılmadığında hareket ettirilmesini sağlar.

Dayanıklı: Zaman içinde yıpranan veya nem ve zararlı elementlere karşı hassas olan karton kutular ve diğer saklama kaplarından farklı olarak, robotik olarak, toz boya kaplamalı veya ekstra dayanıklılık için galvaniz kaplı endüstriyel dereceli telden kaynaklı olarak işaretleyin.

Şartname

Açıklama konteyner
TİP Tam yatay
Genişlik 30 inç
Yükseklik 28 inç
Tel 4 Ölçer
Malzeme Çelik tel örgü
Tel örgü 2 "x 2"
montaj Birleştirilmiş
Marka Brynick
Yer Kullanımı Depo kapalı
Renk Gümüş
Bitiş Çinko kaplamalı
Ağırlık 8 lbs

İletişim bilgileri
admin

Naber : 8613906610707