products

Koruma Ürünleri Palet Rafı Güvenlik Muhafazası 120 "Uzun 36" Derin Toz Boyalı

Temel bilgi
Menşe yeri: Zhejiang Çin
Marka adı: Brynick
Sertifika: Meets or exceeds OSHA and ANSI
Model numarası: BN8030104
Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Deniz nakliyatlı shrink panel ve kapı çerçeve korumalı palet ayak ve kutu içinde Izleri ambalaj
Teslim süresi: 5-25 gün sipariş miktarına bağlıdır
Ödeme koşulları: D / P, Western Union, T / T, D / A, MoneyGram, L / C
Yetenek temini: 30 günde 4500 takım
Detay Bilgi
Dahil: 2 Yan Panel, 2 Sürgülü Kapı, Araba, Kapı Pisti ve Alt Kapı Kılavuzları Genel Lenth: 10 feet
tel: 8 Ölçer İşlevi: Güvenlik
Genel Derinlik: 36 inç Bitiş: Toz boyalı

Ürün Açıklaması

Değer Emtia Çelik Yapı Koruması Palet Rafı 120 İnç Uzun, 36 İnç Derin, 96 İnç Yüksekliği için Hasır Güvenlik Muhafazası

Açıklama

Palet raflı muhafaza kitlerimiz, raf ve toplama alanlarında envanteri korumak için idealdir. Trafiği kontrol etmek ve hassas sokak yolları boyunca dolaşımı sınırlamak için bunları kullanın. Brynick'in Palet Güvenlik Rafı Muhafazaları, ayrı bir odaya, 2 yan panele, 2 çift bölmeli kapıya, troleye, kapı izine ve alt kapı kılavuzlarına görünür şekilde ve havalandırmaya olanak tanır, raf ünitelerinizi erişilebilirliği sınırlamadan korumak için özel çözüm. Sürgülü kapılar en popüler tipte palet rafı muhafaza kapısı olabilir. Sürgülü kapılar asgari koridor alanı kullanır ve daha küçük koridor açıklığı olan alanlar için idealdir. Sistem, ağır hizmet tipi galvanizli arabalara sahip bir galvanizli çelik üst ray üzerine monte edilmiştir. Raf muhafazalarımız ciddi endüstriyel uygulamalar için güçlü üretilmiştir. Tamamen askıya alınmış tasarım, forklift, palet krikosu ve diğer fabrika içi araçları kullanırken kolay erişim sağlar. Sürgülü kapılar, yapısal kanal çeliğinde çerçevelenir ve her iki tarafta da daha iyi sertlik için boru ile güçlendirilir. Standart aksesuarlar asma kilit hasps içerir. Arka paneller isteğe bağlıdır. Tüm kapılar, maksimum dayanıklılık için gri toz kaplı bir kaplamayla toz kaplanmıştır. Mevcut bir palet rafının tüm yuvası güvenli bir depolama alanına dönüştürülebilir. Mevcut palet raflarını güvenli bir depolama kasasına dönüştürmek için, ön tarafta kapılar ve yanlarda güvenlik paneli gereklidir. Mevcut bir palet rafının tüm yuvası güvenli bir depolama alanına dönüştürülebilir.

Bileşen

Yan paneller

Palet Raf Güvenliği Muhafaza panelleri 1 "x 3" x 8 gauge kaynaklı tel örgüden yapılmıştır. Paneller ya 3 'ya da 3.5' ya da 4'-0 "derinliği 10 'boyundadır. Paneller kendinden kılavuzlu vida ile doğrudan rafa monte edilebilir.

Kapılar

Palet Raf güvenliği Muhafaza kapıları, Brynick tel bölme sürgülü kapı ile aynı malzemeden yapılmıştır. Kapılar, bir galvanizli çelik kutu paletinde ve bir çelik kanal alt kılavuzunda bulunan iki adet dört tekerlekli makaralı rulman / askıya sahiptir.

Seçenekler Geri Mesh Panel

Palet Raf Güvenliği Muhafaza panelleri 1 "x 3" x 8 gauge kaynaklı tel örgüden yapılmıştır. Paneller ya 4 'boyunda 8' ya da 10 'ya da 12' uzunluğundadır. Paneller kendinden kılavuzlu vida ile doğrudan rafa monte edilebilir.

Uygulama

Envanteri güvenli ve güvenli tutar

Mevcut tesis palet rafları, standart tel örgü paneller ile tamamen kapatılabilir ve kapılar, toplu depolama veya mevcut palet raflarında yüksek değerli envanter kalemlerini güvenli bir şekilde kontrol eder ve kontrol eder.

Stokları Kontrol Et

Yüksek görünür ve havalandırmalı kaynaklı ağ yapısı, kapıları açmadan stoğu kolayca kontrol etmenizi sağlar. Kontrol erişimi ve yüksek değerli envanter öğelerinizin çalınmasını önlemeye yardımcı olun.

Özellikler

- 8 inç çelik, çerçeveye güvenli bir şekilde kaynaklanmış 1 ”x 3” ağa kaynaklanmıştır.
- Dikey çerçeveler 1/4 "cıvata delikleri ile 1 1/4" x 5/8 "soğuk haddelenmiş 'C' çelik kanallar olacak.
- 1 "x 1/2" soğuk haddelenmiş çelik kanallar için yatay çerçeveler.

- Yan panel ve arka panel kendinden kılavuzlu vida ile palet çerçevesine kolayca takılabilir
- Merkez takviye çubuğu, yerden 3'6 "tel örgü ile perçinlenmiş iki adet soğuk haddelenmiş çelik kanal" 1 "x 3/8" olacak,

- 11 Gauge Kat kapı kılavuzu, kapıyı yolda tutmak için tek ve çift U şekline sahiptir.
- Kapı kasaları 1 1/4 "x 1/2" soğuk haddelenmiş çelik kanal olacaktır.
- Sürgülü kapılar, bir galvanizli çelik kutu paletinde ve bir çelik kanal alt kılavuzunda bulunan iki adet dört tekerlekli makaralı rulman / askıya sahip olmalıdır.
- Kilitleme hasps asma kilit için düzenlenmiş, asma kilit dahil değildir

- Standart boyda 4 ', 5', 6 'genişliğinde, kiriş uzunluğunuza uygun genişlikte, standart panellerde 10' fit yüksekliğe kadar istenilen yüksekliğe sahip olup, tesisinize ürünleriniz için en uygun güvenliği ve mevcut palet raflarında depolanan envanteri sağlar.

- Toz boya kaplı endüstriyel gri olmak

Özellikler

Aksesuar öğesi Muhafaza Kitlerini Koruyun
Ile kullanmak için Palet Rafları
Toplam uzunluk 10 feet
Genel Derinlik 3 feet
Toplam yükseklik 8 feet
Malzeme Kaynaklı Tel
Tel 8 Ölçer
Marka Brynick
Renk Endüstriyel Gri
Finis h Elektrostatik toz boyalı
Standart OSHA ve ANSI'yi karşılar veya aşar
İçerir 2 Uç Panel, 2 Çift Taraflı Kapılar, Araba, Kapı İzi ve Alt Kapı Kılavuzları
Palet Rafı İnşaatı Gözyaşı

İletişim bilgileri
admin

Naber : 8613906610707